PZA
IZA

Wystawy akwarystyczne


WARSZAWA

Warszawski Związek Akwarystów zorganizował doroczna wystawę ryb i roślin. Wystawa była otwarta w dniach od 31 marca do 8 kwietnia 2001 roku w Pałacu Młodzieży - Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie (wejście od ul. Świętokrzyskiej)
Po śmierci szefa WZA p.B.Bułaja nowe władze nie chciały być gorsze i zgodnie z tradycją urządziły wystawę. Podobnie jak w latach ubiegłych w wystawie brali udział wystawcy indywidualni - członkowie WZA, a także firmy sponsorujace: EURO ZOO, TROPICAL, AQUA EL oraz kilku właścicieli warszawskich sklepów. W tym roku rzucały się w oczy ze smakiem urządzone dwa zbiorniki dekoracyjne typu holenderskiego i mały co prawda, ale piękny zbiornik morski. Z ryb zachwyciły mnie przepiękne diamentowo-złote skalary.
Kolegom z Warszawy należą się słowa uznania za trud jaki włożyli w organizację akwarystycznej imprezy, tym bardziej, że robią to w czasie wolnym od pracy. Cieszy nas, że w WZA duży udział w zorganizowaniu tej imprezy ma młodzież, która garnie się do naszego hobby.

ZABRZE

Towarzystwo Akwarystyczno Terrarystyczne - Bystrzyk Pereza organizuje od 22 września do 7 października 2001, wystawę akwarystyczno-terrarystyczną.
Wystawa odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury "GUIDO" w Zabrzu Makoszowy przy ul. 1-go Maja 91a.

wstecz Spis treści "Akwarium"
Dalej